VENEC KORIA TEMJANIKA VALENTINE PAKET

2,050 ден

VENEC KORIA TEMJANIKA VALENTINE PAKET

Пакетот содржи:

  • Вино Венец Кориа Темјаника 0,75л
  • Декоративна кутија со преграда
  • Декорација
  • Фереро бомбони
  • Бомбони срце

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VENEC KORIA TEMJANIKA VALENTINE PAKET”