2,765 ден

На залиха

SMIDGIN SO CASI VALENTINE PAKET

Пакетот содржи:

  • СМИДЏИН 0,7л
  • Кутија за Смидџин со чаши
  • Декорација
  • Фереро бомбони
  • Бомбони срце
  • 2х Чаши Пасабахче Тајмлес 500ml. коктел/џин

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SMIDGIN SO CASI VALENTINE PAKET”