KAMNIK MONTE VALENTINE PAKET 0.75L

2,000 ден

На залиха

CHATEAU KAMNIK MONTE 0.75L VALENTINE PAKET

Пакетот содржи:

  • Вино Камник Монте 0,75л
  • Декоративна кутија со преграда
  • Декорација
  • Фереро бомбони
  • Бомбони срце

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “KAMNIK MONTE VALENTINE PAKET 0.75L”