JAMESON WHISKEY 0.7L SO CASI VALENTINE PAKET

2,835 ден

На залиха

JAMESON WHISKEY 0.7L SO CASI VALENTINE PAKET

Пакетот содржи:

  • Виски Џејмисон 0,7л
  • Декоративна кутија со преграда
  • Декорација
  • Фереро бомбони
  • Бомбони срце
  • 2х оргинални чаши за виски Џејмисон
  • Апетисани

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “JAMESON WHISKEY 0.7L SO CASI VALENTINE PAKET”