FAMOUS GROUSE WHISKY 0.7L SO CASI VALENTINE PAKET

2,568 ден

На залиха

FAMOUS GROUSE WHISKY 0.7L SO CASI VALENTINE PAKET

Пакетот содржи:

  • Виски Фејмос Гроус 0,7L со 2 оргинални чаши
  • Апетисани
  • Декоративна украсна кутија
  • Фереро бомбони
  • Срце бомбони
  • Декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “FAMOUS GROUSE WHISKY 0.7L SO CASI VALENTINE PAKET”