BOVIN VRANEC IMPERATOR VALENTINE PAKET

3,120 ден

На залиха

BOVIN VRANEC IMPERATOR VALENTINE PAKET

Пакетот содржи:

  • Вини Бовин Император Вранец
  • Апетисани
  • Дрвена кутија со рачка
  • Фереро бомбони
  • Линдор бомбоњера
  • Декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOVIN VRANEC IMPERATOR VALENTINE PAKET”