BOVIN SV.TRIFUN PREMIUM RAKIJA VALENTINE PAKET

2,350 ден

На залиха

BOVIN SV.TRIFUN PREMIUM RAKIJA 0.5L VALENTINE PAKET

Пакетот содржи:

  • Бовин Ракија Св. Трифун Премиум 0,5л
  • Декоративна кутија
  • Декорација
  • Фереро бомбони
  • Бомбони срце
  • 2 чаши за ракија Grappa
  • Апетисани

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOVIN SV.TRIFUN PREMIUM RAKIJA VALENTINE PAKET”