BEEFEATER PINK GIN VALENTINE PAKET 0.7L

2,450 ден

На залиха

BEEFEATER PINK GIN VALENTINE PAKET 0.7L

Пакетот содржи:

  • Џин БИФИТЕР ПИНК 0,7л
  • Дрвена гајба
  • Декорација
  • Фереро бомбони
  • Бомбони срце

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BEEFEATER PINK GIN VALENTINE PAKET 0.7L”