VENEC WINERY SHIRAZ NOVOGODISEN PAKET 0.75L

2,547 ден

VENEC WINERY SHIRAZ NOVOGODISEN PAKET 0.75L

Пакетот содржи:

  • Вино Венец Шираз Сингл Блок 0.75L,
  • Уникатна декоративна кутија со капак и преграда,
  • Фереро чоколадни бомбони,
  • Линдор чоколадни бомбони,
  • Апетисани,
  • Декорација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VENEC WINERY SHIRAZ NOVOGODISEN PAKET 0.75L”