VENEC WINERY KORIA TEMJANIKA PAKET 0.75L

2,420 ден

VENEC WINERY KORIA TEMJANIKA PAKET 0.75L

Новогодишниот пакет содржи:

Вино Винарија Венец Кориа Темјаника 0,75L, декоративна кутија, декорација, фереро, рафаело и линдор бомбони, апетисани.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VENEC WINERY KORIA TEMJANIKA PAKET 0.75L”