VENEC WINERY CUVEE 56 RESERVA PAKET 0.75L

2,600 ден

VENEC WINERY CUVEE 56 RESERVA NOVOGODISEN PAKET 0.75L

Новогодишниот пакет содржи:

Вино Винарија Венец Куве 56ка Резерва 0,75L,  кутија за паковање стандард, декорација, фереро, рафаело и линдор бомбони.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VENEC WINERY CUVEE 56 RESERVA PAKET 0.75L”