VENEC ORLE VRANEC NOVOGODISEN PAKET 0.75L

2,800 ден

VENEC ORLE VRANEC NOVOGODISEN PAKET PREMIUM 0.75L

Новогодишниот пакет премиум содржи:

  • Вино Винарија Венец Орле Вранец 0.75L,
  • декоративна кутија,
  • декорација, фереро чоколадни бомбони,
  • рафаело чоколадни бомбони
  • линдор чоколадни бомбони,
  • апетисани.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VENEC ORLE VRANEC NOVOGODISEN PAKET 0.75L”