TIKVES BELA VODA GRENACHE BLANC PAKET 0.75L

3,062 ден

Нема на залиха

TIKVES BELA VODA GRENACHE BLANC PAKET 0.75L

Пакетот содржи:

  • Вино Тиквеш Бела Вода Гренаж Бланк 0.75L,
  • уникатна декоративна кутија со капак и преграда,
  • фереро чоколадни бомбони
  • линдор чоколадни бомбони,
  • декорација,
  • Апетисани.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TIKVES BELA VODA GRENACHE BLANC PAKET 0.75L”