SMIDGIN VELVET PAKET + 2GLASS TIMELESS

3,500 ден

SMIDGIN VELVET PAKET + 2GLASS TIMELESS

Пакетот содржи: Смидџин Велвет 0,7L, кутија декорирана за Смидџин со чаши,  апетисани, 2 чаши Пасабахче Тајмлес коктел 500ml., линдор и фереро бомбони, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SMIDGIN VELVET PAKET + 2GLASS TIMELESS”