SMIDGIN NOVOGODISEN PAKET 0.7L

3,860 ден

SMIDGIN NOVOGODISEN PAKET 0.7L

Новогодишниот пакет содржи:

  • Смидџин 0,7L,
  • декоративна кутија,
  • декорација,
  • фереро чоколадни бомбони
  • линдор чоколадни бомбони,
    апетисани.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SMIDGIN NOVOGODISEN PAKET 0.7L”