POPOV CABERNET FRANC RESERVE NOVOGODISEN PAKET 0.75L

2,650 ден

POPOV CABERNET FRANC RESERVE NOVOGODISEN PAKET 0.75L

Пакетот содржи:

  • Вино од Попов Винарија Кабернет Франк Резерва 0.75L,
  • уникатна декоративна кутија  со капак и преграда,
  • апетисани (лешник и бадем),
  • фереро чоколадни бомбони,
  • линдор чоколадни бомбони,
  • декорација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “POPOV CABERNET FRANC RESERVE NOVOGODISEN PAKET 0.75L”