MOET IMPERIAL BRUT CHAMPAGNE PREMIUM PAKET 0.7L

7,200 ден

MOET IMPERIAL BRUT CHAMPAGNE PREMIUM PAKET 0.7L

Новогодишниот премиум пакет содржи: уникатна декоративна кутија со капак, Шампањ МОЕТ Имеперијал Брут 0,75L, фереро и линдор бомбони, Линдор бомбоњера, апетисани, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “MOET IMPERIAL BRUT CHAMPAGNE PREMIUM PAKET 0.7L”