MACALLAN 12Y WHISKY PREMIUM PAKET 0.7L

6,530 ден

На залиха

MACALLAN 12Y WHISKY PREMIUM PAKET 0.7L

Новогодишниот премиум пакет содржи: уникатна декоративна кутија со капак, виски Мекалан 12год. 0.7L, фереро и линдор бомбони, Линдор бомбоњера, апетисани, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “MACALLAN 12Y WHISKY PREMIUM PAKET 0.7L”