JAMESON WHISKEY NOVOGODISEN PAKET PREMIUM 0.7L

3,563 ден

JAMESON WHISKEY NOVOGODISEN PAKET PREMIUM 0.7L

JAMESON WHISKEY NOVOGODISEN PAKET PREMIUM 0.7L

Пакетот содржи:

  • Виски Џејмисон 0.7L
  • уникатна декоративна кутија со капак, ,
  • линдор Бомбоњера,
  • фереро чоколадни бомбони,
  • линдор чоколадни бомбони,
  • апетисани,
  • декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “JAMESON WHISKEY NOVOGODISEN PAKET PREMIUM 0.7L”