GORDONS PINK GIN NOVOGODISEN PAKET 0.7L

2,983 ден

GORDONS PINK GIN NOVOGODISEN PAKET 0.7L

Пакетот содржи:

  • Џин Гордонс Пинк 0.7L,
  • уникатна декоративна кутија со капак и преграда,
  • фереро чоколадни бомбони,
  • линдор чоколадни бомбони,
  • апетисани,
  • декорација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GORDONS PINK GIN NOVOGODISEN PAKET 0.7L”