CHIVAS 12y WHISKY PAKET PREMIUM 0.7L

4,675 ден

CHIVAS 12y WHISKY NOVOGODISEN PAKET PREMIUM 0.7L

Пакетот содржи: уникатна декоративна кутија со капак, виски Чивас Регал 12год 0.7L, Линдор бомбоњера,фереро и линдор бомбони, декорација, апетисани

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHIVAS 12y WHISKY PAKET PREMIUM 0.7L”