CHATEAU KAMNIK GOLDEN TEMJANIKA PAKET 0.75L

3,165 ден

Нема на залиха

CHATEAU KAMNIK GOLDEN TEMJANIKA PAKET 0.75L

Новогодишниот пакет премиум содржи:

  • Вино Камник Винарија Темјаника Голд 0.75L,
  • декоративна кутија,
  • декорација, фереро чоколадни бомбони,
  • рафаело чоколадни бомбони
  • линдор чоколадни бомбони,
  • апетисани.

Новогодишниот Пакет е достапен во ограничени количини!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHATEAU KAMNIK GOLDEN TEMJANIKA PAKET 0.75L”