BOVIN WINERY MUSCAT TEMJANIKA NOVOGODISEN PAKET 0.75L

2,640 ден

BOVIN WINERY MUSCAT TEMJANIKA NOVOGODISEN PAKET 0.75L

Пакетот содржи:

  • Вино Бовин Мускат Темјаника 0.75L,
  • Уникатна декоративна кутија со капак и преграда,
  • Фереро чоколадни бомбони,
  • Линдор чоколадни бомбони,
  • Апетисани,
  • Декорација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOVIN WINERY MUSCAT TEMJANIKA NOVOGODISEN PAKET 0.75L”