BOVIN WINERY IMPERATOR VRANEC NOVOGODISEN PAKET 0.75L

4,360 ден

BOVIN WINERY IMPERATOR VRANEC NOVOGODISEN PAKET 0.75L

Пакетот содржи:

  • Вино Бовин Император Вранец 0.75L
  • Уникатна декоративна кутија со капак и преграда,
  • Фереро чоколадни бомбони,
  • Линдор чоколадни бомбони,
  • Апетисани,
  • Декорација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOVIN WINERY IMPERATOR VRANEC NOVOGODISEN PAKET 0.75L”