BOVIN ALEXANDAR NOVOGODISEN PAKET 0.75L

1,870 ден

BOVIN ALEXANDAR NOVOGODISEN PAKET 0.75L

Новогодишниот пакет содржи:

Вино Бовин Александар 0,75L,  кутија за паковање стандард, декорација, фереро, рафаело и линдор бомбони.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOVIN ALEXANDAR NOVOGODISEN PAKET 0.75L”