BEEFEATER GIN NOVOGODISEN PREMIUM PAKET 0.7L

3,140 ден

BEEFEATER GIN NOVOGODISEN PREMIUM PAKET 0.7L

Пакетот содржи:

  • Џин Бифитер 0.7L,
  • уникатна декоративна кутија со капак и преграда, 
  • Апетисани,
  • Линдор чоколадна  бомбоњера,
  • Фереро чоколадни бомбони,
  • Линдор чоколадни бомбони,
  • Декорација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BEEFEATER GIN NOVOGODISEN PREMIUM PAKET 0.7L”