1990 ден

Нема на залиха

WINE HOLDER ZELLER

Сталажа за вино ZELLER

  • Висококвалитетна хромирана облога
  • Место за 4 шишиња на секоја решетка
  • Филигрански дизајн
  • Капацитет 12 вина
  • Димензии: 42 X 14 X 14 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WINE HOLDER ZELLER”
Категории ,