WINE DECANTER BOHEMIA CRYSTAL 1.25L

2180 ден

Нема на залиха

WINE DECANTER BOHEMIA CRYSTAL 1.25L

Декантер со уникатна рачка

  • висококвалитетен чешки производ – Бохемија
  • волумен 1250 ml
  • рачно изработена работа
  • безбедно се пере во машина за миење садови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WINE DECANTER BOHEMIA CRYSTAL 1.25L”