RCR CRISTALLERIA WHISKY MELODIA Set 6

1,340 ден

Нема на залиха

RCR CRISTALLERIA ITALIANA WHISKY MELODIA  set 6 230ml

  • Изработени во срцето на Италија, овие висококвалитетни RCR  се прекрасен додаток, додавајќи луксуз и сјај во вашиот дом.
  • Комплет од шест чаши за виски, овие прекрасни калапчиња се совршени за уживање во омиленото виски, коктел или едноставно сервирање вода за време на оброците.
  • Ако сакате да ги освежите вашите стаклени садови, овие прекрасни чаши за виски од 230 ml ќе ја надополнат и подобрат секоја поставка за садови.
  • Совршен додаток за секој дом, можете едноставно да ги ставите калапите во машина за миење садови по употребата за да се обезбеди лесно и безбедно чистење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RCR CRISTALLERIA WHISKY MELODIA Set 6”
Категории ,