RCR CRISTALLERIA TIMELESS WHISKY/COCKTAIL Set 6

1,330 ден

Нема на залиха

RCR CRISTALLERIA ITALIANA TIMELESS WHISKY/COCKTAIL  Set 6 360ml.

  • RCR Timeless е мода за трпезата која никогаш не излегува од мода. Линија со класичен стил која има за цел да воодушеви цел живот, Timeless за безвременска елеганција.
  • Визијата на RCR е да биде најиновативниот и најсигурниот снабдувач на висококвалитетно стакло, квинтесенција на премиум италијанскиот дизајн во сите моменти од животот на потрошувачот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RCR CRISTALLERIA TIMELESS WHISKY/COCKTAIL Set 6”
Категории ,