RCR CRISTALLERIA TATTOO WHISKY Cocktail Set 6

1,330 ден

Нема на залиха

RCR CRISTALLERIA ITALIANA TATTOO WHISKY/COCKTAIL Set 6 340ml.

  • Во согласност со колекцијата тетоважи RCR, овие чаши се совршени за вечери и се квалитетен додаток на вашите стакларија
  • Изработени со сложено детален дизајн на тетоважа, овие прекрасни ролери сигурно ќе го радуваат окото во годините што доаѓаат
  • Со шест прекрасни чаши по пакување, овие чаши прават совршени подароци за младенците и за новите сопственици на домови
  • Со капацитет од 340 ml секој, овие калапчиња се развиени од кристал RCR Luxion што може да се мие во машина за садови, обезбедувајќи едноставно чистење
  • Од срцето на Италија, RCR Luxion кристалот е познат по тоа што е со највисок квалитет, со прозрачен ефект кој ја рефлектира светлината

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RCR CRISTALLERIA TATTOO WHISKY Cocktail Set 6”
Категории ,