RCR CRISTALLERIA OASIS WHISKY Cocktail Set 6

1,330 ден

Нема на залиха

RCR CRISTALLERIA ITALIANA WHISKY/COCKTAIL OASIS Set 6 320ml.

  • Овој сет на едноставни, но прекрасни RCR чаши се совршен избор за уживање во Алкохолни (виски) и безалкохолни пијалоци или освежителни, ледени коктели. Направени во Италија, извонредниот дизајн на OASIS е идеален за забава или посебен настан и гарантирано ќе го импресионира секој гостин.
  •  Брилијантниот, чист кристал Luxion додава безвременски изглед на елеганција, создавајќи современ пресврт на класичниот изглед. Без разлика дали славите некоја посебна пригода или едноставно пиете неколку пијачки за време на викендот, овие прекрасни чаши се идеални. 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RCR CRISTALLERIA OASIS WHISKY Cocktail Set 6”
Категории ,