RCR CRISTALLERIA ANY WHISKY Cocktail Set 6

1,030 ден

Нема на залиха

RCR CRISTALLERIA ITALIANA WHISKY/COCKTAIL ANY Set 6 320ml.

Разноврсна чаша за секој пијалок, од виски, вода до ликери. Декорацијата го подобрува пијалокот со својата фантазија на вертикални и хоризонтални линии. Неговата разновидност го прави идеален за секоја пригода, а неговото привлечно пакување поттикнува импулсно купување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RCR CRISTALLERIA ANY WHISKY Cocktail Set 6”
Категории ,