PASABAHCE FUTURE WHISKY SET 6

460 ден

Нема на залиха

PASABAHCE FUTURE WHISKY SET 6

  • Сет од 6 чаши за виски
  • Потекло: Турција
  • Производител: Пасабахче
  • Капацитет: 325ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE FUTURE WHISKY SET 6”
Категории ,