CRYSTALEX BOHEMIA SIESTA Champagne 180ml SET

790 ден

  • Кристалекс Бохемија – Чешки бренд
  • Материјал: Кристал
  • Кристални чаши за шампањ
  • Погоден за илјадници циклуси за миење садови
  • Висока механичка отпорност оценета во согласност со техничките стандарди на ЕУ
  • Капацитет: 180 мл.
  • Пакување: Сет од 6 чаши

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CRYSTALEX BOHEMIA SIESTA Champagne 180ml SET”
Категории ,