BORMIOLI ROCCO YPSILON 12GLASS

1290 ден

• Пакувањето содржи 12 чаши

Нема на залиха

BORMIOLI ROCCO YPSILON 12GLASS

Високи чаши за долги пијалоци

Совршени за сервирање на голем број пијалоци како што се коктели, безалкохолни пијалоци или пива.

• Пакувањето содржи 12 чаши
• Материјал: Стакло
• Може да се мијат во машина за садови
• Конусен дизајн
• Произведено во Италија – БОРМИОЛИ

 

Димензии:
• Висина: 160mm
• Дијаметар: 77mm
• Капацитет: 320ml

Типови чаши

Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BORMIOLI ROCCO YPSILON 12GLASS”
Категории ,