BOHEMIA CRYSTALEX ANSER 440ml WHITE WINE SET

750 ден

  • Бохемија Кристали – Чешки Бренд
  • Материјал: Стакло/Кристал
  • Кристални Чаши за бело вино
  • Погоден за илјадници циклуси за миење садови
  • Висока механичка отпорност оценета во согласност со техничките стандарди на ЕУ
  • Капацитет: 440 мл.
  • Пакување: Сет од 6 чаши

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOHEMIA CRYSTALEX ANSER 440ml WHITE WINE SET”
Категории ,