WINE HOLDER ABERT ITALY

1500 ден

На залиха

WINE HOLDER ABERT ITALY

Италијански држач за вино за на маса за 4 вина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WINE HOLDER ABERT ITALY”
Категории ,