BARTENDER BAR SET 5 in 1

2,390 ден

На залиха

BARTENDER BAR SET 5 in 1

Барски сет 5 во 1 – боја сребрена

Сетот содржи:

  • Професионален Коктел Шејкер
  • Дозер
  • Барска цеделка
  • Барска лажица
  • Барска штипка

 

Направете ги вашите омилени коктели. Станете бармен во својот дом!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BARTENDER BAR SET 5 in 1”
Категории ,